המלצות - ייעוץ זוגי וייעוץ משפחתי -  נועצים מספרים:

 

נשואים 30 שנה:
הגענו לליאת לייעוץ זוגי סקפטיים ומיואשים. הצעד הבא מבחינת שנינו היה גירושים. למען הילדים ומאחר שבכל זאת אנו נשואים לא מעט שנים, שחלקן היו שנים מאושרות, החלטנו לתת לזה צ'אנס נוסף.
רעייתי לא האמינה שניתן לשנות דברים בינינו בזמן כל כך קצר. נגענו בנקודות שכבר שנים לא נגענו בהן וזה עשה לשנינו טוב. היום יש בינינו קשר אחר, רענן ומרגש. כאילו חזרנו עשרים שנה קודם, לזוגיות של פעם.
ממליצים מאוד.

נשואים פחות משנה:
לא תיארתי לעצמי שהאהבה הגדולה שהייתה בינינו בהתחלה תיתקל בכל כך הרבה קשיים וכל כך מהר לאחר הנישואים. אני שמחה שהלכנו לייעוץ זוגי, כי כבר הרמתי ידיים. פתאום ההתבוננות שלנו על זוגיות הפכה להיות אמיתית יותר ואפשרית יותר. חובה לכל זוג צעיר בתחילת הדרך.

בזוגיות פרק ב':
כל אחד מאיתנו היה נשוי כבר ויש לנו ילדים בוגרים. לזוגיות השניה הגענו לא בקלות והיו לנו לא מעט פרידות. במרתון הזוגי הבנו כמה מטענים הבאנו איתנו לזוגיות הזו. בייעוץ הזוגי למדנו שכדי לתת לזוגיות הזדמנות אמיתית עלינו להשאיר מאחור את המגננות ואת משקעי העבר. מאז המרתון דברים נראים אחרת בזוגיות שלנו. היום היא רגועה, אינטימית יותר ומעל הכל, מלאה באושר ובהנאות.

נשואים לאחר לידת ילד שני:
אחרי לידת הבכור שלנו היה לנו משבר רציני, בזמנו חשבנו שעם הזמן דברים יסתדרו. לאחר לידת הילד השני הגיע משבר שני. אז כבר היינו חסרי סבלנות ופחות נחמדים. עם הזמן התרחקנו מאוד והיו לנו המון כעסים ומריבות. הבנו שהמצב גרוע מאוד והמילה "גירושין" עלתה כמעט בכל מריבה. הגענו לייעוץ זוגי מאוד ממורמרים ומלאי כעסים. לאט לאט בתוך התהליך דברים השתחררו ונרגעו. הבנו שאנו רוצים באמת להיות יחד ושהאהבה קיימת. למדנו לשוחח רגוע יותר ולקבל את השונות בינינו בהבנה וברוגע. אנחנו שמחים שהגענו לייעוץ ושמחים שהתגברנו על המשבר. המשפחה שלנו כולה הרוויחה מהתהליך. ממליצים בחום על ליאת. היא מהר מאוד הבינה את שנינו וידעה את הדרך לקרב בינינו.

 

נשואים 15 שנים, 3 ילדים:
מתחילת הקשר היה ברור לשנינו כמה אנו שונים. בהתחלה זה הסתדר ובהמשך כל הזמן רבנו והתווכחנו סביב השונות הזו. בייעוץ הבנו באמצעות ליאת, למה השונות הייתה מוקד משיכה בהתחלה, ובהמשך הפכה למכשול אמיתי. שנים שניסינו לדבר ולהסתדר ללא הצלחה. בתקופה בה היינו אצל ליאת בייעוץ, הבנו שאין אנו מסוגלים להגיע למקום מסופק בזוגיות שלנו, כי כדי שזה יקרה, אנחנו צריכים שהשני לא יהיה מי שהוא, וזה בלתי אפשרי. היינו מרוחקים רגשית ובמקום בשל לפרידה ולהתקדמות. ליאת עזרה לנו להתמודד עם הרגשות הקשים סביב הבנה זו ועזרה לנו להיפרד בטוב עבור שנינו ועבור הילדים. היום שנינו במקום טוב יותר בזכות התהליך.

 

לקראת נישואין:

אנחנו יחד כבר שנתיים. חצי שנה לפני שהתחתנו, כשכבר יש תאריך לחתונה, כל ההכנות העלו לחצים רבים בינינו. גם המשפחות לא עזרו בהורדת הלחץ. רבנו המון. בכי בלי הפסקה. זה הגיע למצב שהיינו רגע לפני ביטול החתונה במשבר עמוק. הגענו לליאת בעקבות המלצה של חבר. מאחר ולפני זה, כמעט ולא רבנו, והשינוי היה מאוד קיצוני, פנינו אליה. בייעוץ הבנו מליאת שההיערכות לחתונה, עוררה את שלב הקונפליקטים בזוגיות, ושאם אנו באמת רוצים להישאר יחד, אנחנו צריכים לצלוח את השלב. היא עזרה לנו לדבר על הרגשות ועל הרצונות ברוגע ובקבלה, ובאמת הצלחנו להתגבר. היום במבט לאחור, הכל היה יכול להיראות אחרת. שמחים שעשינו זאת.

 

אחרי בגידה:

אנחנו זוג נשוי כבר מעל 40 שנה. הילדים גדולים ועצמאיים ומצאנו את עצמינו זה עם זו. פתאום הבנו איזה תהום קיימת בינינו. לי במשך שנים היו ריגושים מהצד. זו הדרך שמצאתי כדי להתגבר על זה שלא הייתי מסופק מהזוגיות שלי. באחד הימים אשתי מצאה התכתבויות שלי בטלפון. היה פיצוץ ענקי והיא כמעט קמה והלכה. הבנתי שאני לא רוצה שהיא תלך. סיפרתי לה הכל והיא ממש גררה אותי לייעוץ זוגי. היינו בתהליך מעל לשנתיים. זה היה ארוך אבל שווה את זה. שנים של תסכולים ושל כאבים נפתחו על ידי שנינו. זה לא היה קל בכלל. היו רגעים קשים של האשמות נוראיות. אבל זה היה הכרחי כנראה. אחרי תקופה התחלנו להתקרב ולהיזכר באהבה שקיימת. היום אנחנו קרובים מאי פעם. התגברנו על הקושי והזיכרון שלו מזכיר לנו גם לדעת איך להתקרב. לזוגות צעירים אנחנו ממליצים לא לחכות כל כך הרבה כשקשה. לפנות לייעוץ ולטפל. אם היינו יודעים לטפל בזה כשהיינו צעירים יותר, כנראה שדברים היו נראים אחרת. כך או כך, הבנו שאנחנו רוצים את הזוגיות שלנו, מצאנו שוב את האהבה ולמדנו הרבה זה על זו ועל זוגיות.

 

אחרי משבר כלכלי גדול:

כשהתחתנו היה לי עסק מצליח מאוד. אהבתי להיות עצמאי ומצליח ואשתי אהבה את זה שאני מפרנס מצוין. אחרי שנולדו לנו שני הילדים, נכנסתי לתקופה קשה עם עצמי. הרגשתי שאשתי לא פנויה אלי ולא רוצה את קרבתי. המשבר שלי הביא אותי למצב שלא הייתי מרוכז בעסק והוא גם פחות עניין אותי. ההכנסות ירדו והגעתי למצב שסגרתי את העסק. מצאתי את עצמי מובטל בבית כשנה. החלו בינינו רבים גדולים סביב המצב הכלכלי ואשתי רק רצתה שאצא לעבוד ואכניס כסף, לא משנה ממה. כעסתי עליה מאוד שהיא לא מבינה אותי. הגענו לייעוץ אצל ליאת בתקופה מאוד מאוד קשה. הייתי מרוסק. היא עזרה לנו לדבר אחרת. לימדה אותנו כלים להבין את עצמנו ואת השני. הבנתי מול עצמי מה הרצוי שלי והיום אני מגשים אותו. אשתי הבינה אותי והבנתי גם אותה. התקרבנו והתגברנו. לא האמנו שזה יקרה, וזה קרה.

 

אחרי אבדן:

נשואים 20 שנה. אמי נפטרה לפני שנתיים. בתקופה ההיא בעלי לא הבין את עומק המשבר שאני עוברת סביב מותה. הרגשתי שהוא מרוכז בעצמו ולא רואה אותי בכלל. כעסתי, התרחקתי, האשמתי. הריבים לא פסקו. כאב לי מאוד. הגענו לליאת בצומת דרכים. הייתי מוכנה לגירושין. היא הבינה מהר מאוד מה היה הטריגר שעורר את הקונפליקט בינינו והציפה אותו נכון. ברגע שזה קרה, התחלתי לדבר ולהוציא וזה עזר לי מאוד. בעלי הבין מה בעצם קרה והיה ממש איתי. התקרבנו והתגברנו. מודים מאוד על התהליך ולליאת.

 

ריבים מטורפים:

הכרנו והתחתנו מהר מאוד. מהרגע שעברנו לגור ביחד התחילו בינינו ריבים מטורפים. זה הגיע למצב של קללות והשפלות ואפילו זריקת חפצים. שנינו חשבנו שהשני לא יודע לריב ומגיע לפסים נוראיים. כשהגענו לליאת, היא שאלה אותנו ממש בהתחלה איך אנחנו רבים? כשענינו היא ידעה לומר לנו מה תחושת ההשפלה עושה לכל אחד מאיתנו. היא הסבירה לנו למה כדאי לדעת לריב נכון ואיך אפשר לדבר על הכעסים אחרת. היום אנחנו אחרי לידת הילדה שלנו. יש לנו רגעים קשים, אבל למדנו לתקשר את הקשיים בדרך טובה יותר שעוזרת לנו להתגבר. תודה ליאת.

 

ייעוץ משפחתי אחרי גירושין:

התגרשתי מבעלי לפני כשנתיים יש לי שני ילדים מתבגרים. ראיתי בבית ובבית הספר שמתחילות בעיות התנהגות והם היו מאוד כעוסים. הגענו לליאת בעקבות המלצה מקולגה לעבודה שעבר אצלה ייעוץ משפחתי בסיטואציה דומה. הייעוץ מאוד עזר ונתן לגרוש שלי, לילדים ולי אפשרות לדבר על הרגשות ועל הפחדים. ליאת נתנה הרבה מקום לביטוי וידעה איך להביא את כולנו להיפתח ולדבר על הדברים. היום אחרי שנתיים, למדנו לחיות טוב עם השינוי ואנו שומרים על משפחתיות טובה. חששתי מאוד לפני מהגירושין להתגרש, ולמדנו שאפשר לעשות מעבר שכזה בדרך טובה ונכונה. ממליצה מאוד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ליאת רוזנשטיין - ייעוץ זוגי, ייעוץ אישי, ייעוץ משפחתי

052-2306286