למי מתאים ייעוץ משפחתי?

 

ייעוץ משפחתי מתאים לבני זוג, הורים לילדים שקיימת בהם ההבנה שההתמודדות עם הקשיים הקיימים במשפחה, אינה קלה עבורם, ורוצים למצוא את הדרך לבנות ולתחזק מערכת יחסים משפחתית טובה יותר.

 

 

יחסים במשפחה הם יחסים טעונים ברגש. כמו שקיימים רגשות חיוביים המאחדים את המשפחה, קיימים לצדם רגשות שליליים. כאשר רגשות שליליים אלה, אינם מקבלים התייחסות נכונה בתוך המשפחה, הם עלולים להביא להתרחקות רגשית ואף פיסית. פעמים רבות, בני משפחה מתעלמים במודע מקשיים וכך נוצר מצב בו יש הצטברות של רגשות קשים ביניהם. לא נכון לצבור, כי אז הדרך להתגבר על הכעסים הופכת לקשה מדי, ולעתים אף לבלתי אפשרית לגישור. חשוב להיות ערניים לרגשות ולהתנהגויות של בני המשפחה, ולהשקיע במתן המענה הנדרש למען משפחתיות טובה. אל "תטאטאו מתחת לשטיח" בעיות. צריך להתמודד איתן נכון, כדי לא להגיע למשברים גדולים במשפחה.

 

הפונים לייעוץ משפחתי אינם בהכרח מגיעים עם נרטיב משפחתי קשה מאוד. ברוב המקרים הפונים לייעוץ משפחתי,מגיעים ממשפחות נורמטיביות לחלוטין ופנייתם מעידה על כך שבני המשפחה לוקחים אחריות רבה על משפחתיות זו ממקום ערכי ומודע, ושואפים לשפרה.

 

אפשר לייצר משפחתיות טובה, מגיעים, מדברים, לומדים ומיישמים כלים חדשים בעיבוד הרגש, בהבנת צרכים ובתקשורת, ובכך עושים צעד משמעותי לשיפור.

 

טלפון ומתחילים!

                                

                              ליאת רוזנשטיין - ייעוץ זוגי, ייעוץ אישי, ייעוץ משפחתי
                                              052-2306286

 

מיועד לתושבי כפר סבא, רעננה, הוד השרון, פתח תקווה, אלפי מנשה, איזור השרון והמרכז.